Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete. Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú ženy aj muži už viac ako 60 rokov. Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na prvé miesta expertov pre krásu. Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Estetique®– exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

 

Prestíž

Sothys, najkrajšia a najlepšia voľba pre salóny krásy alebo spa.

Rodina

Sothys je rodinná  spoločnosť, ktorá zdedila dlhú tradíciu kvality  a excelentnosti na základe  ľudských  hodnôt a francúzskej výroby.

Príroda

Harmónia s prírodou: Les Jardins Sothys™ vo svojom zachovalom prostredí predstavujú prirodzené laboratórium zamerané na skúmanie sveta rastlín a ich aktívnych zložiek.

Inovácia

Unikátna vedecká filozofia založená na účinnosti, bezpečnosti, prírode a potešení. Schopnosť inovovať, čo najviac najnovších kozmetických objavov.

Kvalita

Výroba produktov Sothys je predmetom najprísnejších akostných štandardov používaných v kozmetickom priemysle.

Medzinárodnosť

Historická prítomnosť v najprestížnejších kúpeľoch, hoteloch a spa centrách na celom svete.

Digi-Esthétique®

Exkluzívna globálna metóda Digi-Esthétique®, originálna technika vytvorená pre Sothys: Jedinečná odpoveď pre efektívnosť a pohodu.

 

Profesionálna značka SOTHYS PARIS Vás privíta na 6. odborno-prezentačnom kozmetickom kongrese 11.6.2022 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave, v sále CONRAD.

http://www.sothys.sk