Francúzska kozmetika GERnétic na Odborno-prezentačnom kozmetickom kongrese 

12.10.2019, Bratislava, Hotel DoubleTree by Hilton

Atraktívna prezentácia „GERnétic kokteil pre krásu a zdravie“:

  • ukážkové ošetrenia novinkami 2019
  • slávnostné vyhlásenie súťaže „Hviezda GERnétic Česko a Slovensko 2019“
  • anketa o pekné ceny Hľadajte leták (vo tvaru hlavy) s anketou vo vašej kongresovej taške.

www.gernetic.sk

 

Novinky GERnétic 2019 na kongrese LNE:

 

Moderné hormoceutické prípravky s omladzujúcim efektom VITAL TRANSFER

Filozofia Laboratoires GERnétic Synthèse stelesňuje skutočnú revolúciu v starostlivosti o zrelú a starnúcu pokožku. Mení pohľad na možnosti kozmetickej starostlivosti. Laboratória vyvinuli dva nove špeciálne hormoceutické krémy Vital Transferpre starostlivosť o tvar a telo. Obidva krémy sú vytvorené pre veľmi zrelú pokožku s pokročilými známkami vplyvu ubúdajúcich hormónov (estrogénov), ktoré sa prejavujú suchosťou pleti, stratou elasticity a objemu, povädnutím a hlbokými vráskami.

Textúry prípravkov sú obohatene o fytoestrogeny, ktoré sa v Laboratóriách GERnétic získavajú modernou biotechnológiou tak, aby si zachovali svoju plnú biologickú účinnosť. Prípravky obsahujú aj ušľachtilé oleje a ďalšie vysoko účinne aktívne látky, ktoré pomáhajú udržať a postupne zlepšiť kompaktnosť, vzhľad a stav pokožky. Zvyšujú jej hustotu, objem a pevnosť, rysujú kontúry a navracajú mladistvejší vzhľad. Obidva krémy spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších klientok.

 

Nová generácia koučov GERTHÉRAPI

Využite výnimočne účinky aktívneho krému Gerthérapiurčeného pre aktívnych ľudí, ktorí pravidelne športujú a uznávajú vyvážený životný štýl. Vďaka komplexu aktívnych látok (olej makadámie, hroznových zrniečok, citrónovej trávy a ravensáry, rastlinných výťažkov z artičoka, cyprušteka a indického gaštanu…) si klientky tento produkt rozhodne rýchlo zamilujú. Produkt Gerthérapi je vynikajúcim pomocníkom po fyzickej námahe. Podporuje lymfatickú drenáž, ktorá umožni rýchlejší odtok nežiaducich látok zo svalov, ktoré vznikajú v dôsledku intenzívneho cvičenia alebo inej fyzickej námahy. Uvoľňuje svalové napätie, zlepšuje stav cievneho systému. Prinesie okamžitú úľavu a pocit intenzívnej relaxácie namáhaným a boľavým svalom. Ďalšie aktívne latky (bunkový tréner) sú zamerané na podporu redukovania tukovej vrstvy v problematických oblastiach a podporu úsilia o získanie atraktívnej postavy.