Workshop: KONIEC ÉRY ANTI-AGE – ZAČÍNAME LEPŠIE STARNÚŤ
Starnutie už nie je neslušné slovo a pojem „anti-ageing“ prechádza revolúciou. Príďte si vypočuť, čo teraz nahrádza stále dookola omieľané kozmetické bitky so známkami starnutia zamerané na omladzovanie a aké nové prostriedky a postupy pripravila tradičná 100 rokov mladá značka PAYOT pre svojich klientov, ktorí preferujú prírodné a špičkové prípravky podporujúce well-being a dobré zdravie.
Používa stále viac prírodných surovín v stále atraktívnejšej podobe, aby sme si mohli život vychutnať naplno. Trebárs život v ružovej – La vie en rose – s novým konceptom PAYOT Roselift Collagen.

Prednáša: Léa FALESCHINI, medzinárodné školiace centrum PAYOT Paris

 

SPILKA s.r.o. = Obchodné zastúpenie Laboratoires Dr. NG PAYOT, Paris

PAYOT je kozmetická značka s medzinárodnou reputáciou, ktorá sa zrodila v roku 1920 na základe mimoriadnej vízie jedinej ženy menom: Nadia Payot. Už tým, že sa stala jednou z prvých ženských lekárok, predbehla svoju dobu. Nadia Payot využívala medicínu, vedu a svoje znalosti bylín pre pleťové prípravky, ktoré vyvíjala a pre kozmetické ošetrenia, ktoré pôsobia v synergii s aplikačnými technikami. V súčasnosti značka ďalej ovláda medzinárodnú scénu so silnou celosvetovou pôsobnosťou vrátane Slovenska, kde začínala pred necelými 30 rokmi. Je aktívny v kozmetických salónoch, kúpeľoch, hoteloch, parfumériách aj v lekárňach.

http://www.payot.sk