O SPOLOČNOSTI SAKURA COSMETICS

Spoločnosť Sakura cosmetics sa ako prvá spoločnosť na Slovensku špecializuje výhradne na japonskú kozmetiku a prináša na Slovensko úžasný koncept starostlivosti o pleť známy pod pojmom j-beauty, ktorý sa s obľubou používa na domácu i salónnu starostlivosť. Vyše 13 ročné skúsenosti zo sveta kozmetiky využívame pri výbere vhodných produktov ale i pri poskytovaní individuálneho prístupu a online poradenstva, ktoré s radosťou poskytujeme našim klientom čím napĺňame naše hlavné motto spoločnosti „U nás to kúpou našich výrobkov len začína“ a čím sa odlišujeme od väčšiny e-shopov s kozmetikou.

Spoločnosť Sakura cosmetics je výhradným zástupcom japonskej kozmetiky Ruhaku a Makanai na Slovensku.

Ruhaku je prvou bio kozmetickou značkou zo súostrovia Okinawa, ktorá získala prestížny certifikát Eco Cert Cosme organic, ktorý je najprísnejšou formou Eco Cert certifikátu. Vyznačuje sa silnými antioxidačnými účinkami, ktoré sú obsiahnuté vo vzácnych listoch Gettou (Galgan okrasný) dopestovaných na ostrove Hamahiga, známeho ako ostrova dlhovekosti.

Prírodná kozmetika Makanai využíva poznatky z viac ako 120 ročných receptúr a tradícií a okrem prírodných zložiek vo veľkej miere využíva vlastnosti zlata, ktoré vplývajú veľmi pozitívne na zdravie pokožky. Okrem starostlivosti o pleť ponúka aj starostlivosť o pokožku celého tela v podobe napr. bylinných kúpeľov, krémov na ruky, zlatých masiek, či balzamu na pery.  

Martin Hubinský
Company executive
Sakura cosmetics, s.r.o.
Kremnická 4, 960 01 Zvolen, Slovakia

Phone: + 421 915 814 068

e-mail: sales@sakuracosmetics.sk

facebook: @sakurakozmetika 

instagram: sakura_cosmetics_slovakia

http://www.sakuracosmetics.sk