Výskum, ktorému sa venuje Institut Esthederm, sa od počiatku zameriaval na pokožku, jej biológiu a najmä interakciu s prostredím. Vďaka tomu, že počúvame, čo je pre pokožku prirodzené, rozumieme tajomstvám jej výnimočných prírodných zdrojov.

Poslaním Institut Esthederm je zachovať krásu pokožky spôsobom, ktorým ju „znova naučíme“ žiť v harmónii s okolitým svetom.

Zloženie prípravkov IE  a odborné ošetrenia profesionálov IE v oblasti krásy, rešpektujú krehkosť pokožky a venujú jej starostlivosť, v dôsledku ktorej je krajšia, žiarivejšia a odolnejšia voči času i prostrediu.

Institut Esthederm ponúka komplexnú podporu v oblasti krásy a pozitívny prístup, ktorý odhaľuje krásu žien, prináša im pocit skutočného naplnenia a spokojnosti.

Pleť je zrkadlom miliárd buniek, ktoré ju tvoria a chránia. Všetky bunky majú v sebe potenciál, ako dedičstvo tisícročí vývoja: asimilovať to najcennejšie z vody a zo svetla a prispôsobiť sa prostrediu. Avšak každá pleť musí čeliť aj veku, agresiám a vášmu životnému štýlu.

Vďaka Esthederm nadobudne vaša pleť znovu svoj bunkový potenciál, a to v každom veku a kedykoľvek.

Na zachovanie pôvodnej krásy vašej pleti kontrolujeme slnečné žiarenie a IE vyvinuli pre ňu aj špeciálnu vodu. Receptúry IE rešpektujú jej zdravie a celistvosť a nepretržite ju chránia proti starnutiu, optimalizujú jej bunkový metabolizmus a zlepšujú jej schopnosť prispôsobiť sa, aby bola odolnejšia voči prostrediu.

UNIKÁTNOSŤ RECEPTÚRY  VODY IE  – Eau Cellulaire

 

Patentovaná, inšpirovaná z vody obsiahnutej v pleti, celulárna voda optimalizuje energiu buniek, napomáha k zachovaniu mladosti pleti a podporuje účinnosť všetkých našich produktov. Okamžite reoxigenuje pleť, antioxidant, hydra booster, udržiava prirodzené pH kože, posilňuje mikróbom (prirodzená mikroflóra) na pokožke- zvyšuje obranyschopnosť pokožky pred inváziou baktérii a patogénnych vírusov

TO NAJLEPŠIE ZO SVETLA

Patentovaná technológia Global Cellular Protection chráni pleť pre škodlivými účinkami životného prostredia a zlepšuje jej kapacitu obranyschopnosti s cieľom získať zo slnka čo najlepší úžitok.

Dlhé roky praxe profesionálnej kozmetickej starostlivosti sú pre Institut Esthederm nekonečným zdrojom intimity s vašou pleťou. Vďaka našej starostlivosti sa vaša pleť postupne naučí lepšie fungovať a stane sa odolnejšia voči plynúcemu času.

 

„Pokožka je odzrkadlením celého človeka.

Rovnako ako planéta, aj pokožka je premenlivý a krehký živý ekosystém, ktorého prírodné zdroje a pôvodné funkcie sa musia chrániť.“

Jean-Noël Thorel, zakladateľ spoločnosti  NAOS

INSTITUT ESTHEDERM je exkluzívnym partnerom 6. odborno-prezentačného kozmetického kongresu, ktorý sa koná 11.06.2022v Bratislave, Hotel DoubleTree by Hilton.

Exkluzívneho partnera kongresu nájdete v miestnosti RoomFoyer s bohatým programom 🙂

 

https://institutesthederm.sk